رستوران بامبینو

محصول جدید

سریالی زیبا و سراسر آشپزی حتما ببینیدش که از دیدنش لذت میبرید

قیمت برای شما :12,000 تومان

 

سریال زیبای رستوران بامبینو


نام ها : バンビーノ / Bambino
نام فارسی : بامبینو / آشپز بامبینو
کشور : ژاپن
سال : 2007
ژانر: عاشقانه / کمدی
اپیزود :  11 قسمت
زیرنویس : زیر نویس فارسي
فرمت : نسخه خانگي کیفیت فوق العاده بالا



داستان سریال فوق العاده زیبا و سراسر آشپزی های بسیار زیباتر


این سریال درباره جوانی ژاپنی ست  که به دلیل علاقه زیاد اشپزی از شهرستانی کوچک به توکیو می رود تا در یک رستوران معروف ایتالیایی شروع به کار کند و حرفه ای شود.همکار های وی به دلیل شهرستانی بودن او و خام بودنش در اشپزی او را دست می اندازند و برای او مشکلات درست می کنند...


با بازی ماتسوموتو جون بازیگر نقش اول سریال پسران مثل گل در ژاپن

 

بازیگران بامبینو

 : 松本潤

Name (romaji): MNameatsumoto Jun

Nicknames: Matsujun, Junji, King [by all Arashi], Jun~Chan, Matsumoto~kun, Do-S

Profession: Actor, singer

Birthdate: 1983-Aug-30

Birthplace: Tokyo, Japan

Height: 173cm

Weight: 58kg

Star sign: Virgo

Blood type: A-

Family: Older sister

 


Name: 香里奈 (かりな)

Name (romaji): Karina

Real name: 能瀬香里奈 / Nose Karina

Nickname: Kari-tan

Profession: Actress and model

Birthdate: 1984-Feb-21

Birthplace: Aichi, Japan

Height: 164cm

Weight: 46kg

Star sign: Pisces

Blood type: A

Family: Older sisters/actresses


 

اولین فردی باشید که نظر خود را می‌نویسید!

محصولات مرتبط

افزودن به سبد خرید

يك سريال واقعا عاشقانه و پرمفهوم با بازي هيون بين ، پيشنهاد ميدم حتما ببنيد

افزودن به سبد خرید

اين تمرينات شامل 30 روز برنامه فشرده و دقيق بوده و در سه مرحله 10 روزه كامل ميشود.

افزودن به سبد خرید

يك سريال فوق زيبا و عاشقانه كه پيشنهاد ميدم حتم ببنيد و لذت ببريد

افزودن به سبد خرید

يك سريال خيلي زيبا و كمدي كه پيشنهاد ميدم حتما ببنيد

افزودن به سبد خرید

يكي از روشهاي موثر لاغري و ايروبيك حرفه اي با محصولات استاد فريبا بياچه است

افزودن به سبد خرید

با استفاده از این محصول می‌توانید بدون رفتن به کلاسهای ورزشی،در منزل حرکات کششی و لاغری موضعی را تمرین کنید و به نتیجه دلخواه برسید.

افزودن به سبد خرید

يك سريال خيلي زيبا تقديم به دوستداران سريالهاي كره اي

افزودن به سبد خرید

يك سريال زيبا و عاشقانه و موزيكال با بازي جانگ گيون سوك پبشنهاد ميدم حتما ببينيد و لذت ببريد

افزودن به سبد خرید

يك سريال زيبا و عاشقانه كه پيشنهاد ميدم حتما ببينيد و لذت ببريد

افزودن به سبد خرید

يك سريال خيلي خيلي زيبا كه پيشنهادش ميدم حتما ببنييد

افزودن به سبد خرید

يك سريال عاشقانه و كمدي كه پيشنهاد ميدم حتما حتما لذت ببريد

افزودن به سبد خرید

سریال کمدی عشقی هجده و بیست و نه كه پيشنهاد ميدم حتما ببنيد و لذت ببرين

افزودن به سبد خرید

سریال فوق العاده جذاب گربه ای روی شیروانی با بازي كيم رائه وون

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: